Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Transportery dla kota

Transportery dla kotów - bezpieczny i komfortowy przejazd

Transporter to obowiązkowy element ekwipunku każdego właściciela kota - akcesorium to pozwala na swobodne przewożenie zwierzęcia w samochodzie. Może on być wykonany z różnych materiałów, od tkaniny po wiklinę, jednak najpopularniejsze są plastikowe modele z metalowymi kratkami-drzwiczkami. Wymiary transportera powinny być dopasowane do rozmiarów kota, co zapewni mu komfortowe przebywanie wewnątrz przenośnej klatki. Ważne jest również maksymalne obciążenie transportera, które nie może być niższe niż waga kota.

Wygodne, duże wejścia oraz zdejmowana górna część transportera zapewniają swobodne i bezproblemowe wejście zwierzęciu, a także łatwe wyciągnięcie go po zakończonym transporcie. 

Praktyczność transporterów i bezpieczeństwo, jakie gwarantują kotu czyni je najlepszą możliwą opcją do przewożenia zwierząt. Niektóre z modeli wyposażone są w funkcjonalne paski na ramię oraz klapy do głaskania, co pozwoli na ukojenie zaniepokojonego transportem kota.

Niezawodna jakość, najlepsze materiały i stuprocentowa ochrona 

Wysoka jakość plastiku, z którego wykonane są transportery, sprawia, że produkty są niesamowicie solidne i pozwala na nawet wieloletnie ich użytkowanie bez uszczerbku na wyglądzie i funkcjonalności transportera. Ponadto materiał jest nieprzemakalny, co zapobiegnie pobrudzeniu wnętrza pojazdu przez kota, który może wymiotować lub wypróżniać się w formie reakcji na stres spowodowany przewozem. Plastik wyjątkowo łatwo również utrzymuje się w czystości. Wytrzymała konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo zwierzęcia przy transporcie w tym niezastąpionym produkcie. 

Transportery dla kotów zaprojektowane z myślą o ich wygodzie

Duże otwory wentylacyjne zapewniające cyrkulację powietrza umożliwiają zwierzętom swobodne oddychanie, dzięki czemu ich komfort podczas przebywania w transporterze jest zwiększony, a ponadto pozwalają im na swobodne oglądanie otoczenia - koty czują się bardziej komfortowo wiedząc, co dzieje się dookoła nich. Mocowanie do pasów bezpieczeństwa umożliwia stabilne, pewne umieszczenie transportera w aucie, co ochroni kota przed ewentualnymi niebezpieczeństwami w trakcie jazdy i zapewni właścicielowi spokojną głowę. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

 

2023 © HAIBAU Sp z o.o. | realizacja everART | Sklep internetowy Shoper.pl

 

Sklep internetowy Shoper.pl